YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Destek Elemanları Eğitimlerimiz Başladı
Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne bağlı okullarda görev yapan öğretmenlerden, yangınla mücadele destek elemanı olarak görevlendirilen personele eğitim verildi.![Destek Elemanları Eğitimlerimiz Başladı](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_20110411_img20160419wa0000.jpg)
Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne bağlı okullarda görev yapan öğretmenlerden, yangınla mücadele destek elemanı olarak görevlendirilen personele eğitim verildi. Altınova ilçe koordinatörümüz Adil Katı´nın rehberliği ve Altınova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü´nün öncülüğüyle verilen eğitim , teorik ve pratik olarak iki bölümde verildi. Eğitime katılan personele katılım belgesi düzenlenecektir.