YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

İl Koordinatörlerine Yönelik Konya Öğretmenevinde “Risk Analizi ve Acil Durum Semineri” yapıldı.

Bakanlığımızın hazırlamış olduğu "RİSK ANALİZİ VE ACİL DURUM PLANI HAZIRLAMA" semineri Konya da yapıldı.
İl Koordinatörlerine Yönelik Konya Öğretmenevinde “Risk Analizi ve Acil Durum Semineri” yapıldı.

Genel Müdürlüğümüzce 02.Mayıs.2016/06.Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen 40 farklı il milli eğitim müdürlüğünde görev yapan iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının katıldığı “Risk Analizi ve Acil Durum Semineri” Konya Öğretmenevi Meram Şubesinde gerçekleşti.Yalova ilini temsilen İSGB il Koordinatörü Nurettin KAÇİRA seminere katıldı.

 

 Seminerin açılış programına Destek Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Bahattin GÖK, Konya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Servet ALTUNTAŞ ve Dündar POLATCAN, Bakanlık Sivil Savunma Hizmetleri Koordinatörü Asaf KAYGUSUZ, Bakanlık İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi Koordinatörü Özkan AVCI ve 40 ilin il milli eğitim müdürlüklerinde görev yapan iş sağlığı ve güvenliği uzmanları katıldı.

5 gün boyunca devam eden seminer uzman akademisyenler, Bakanlık uzmanlarının eğitimleri ve uygulamalı eğitimlerle gerçekleşmiştir.Seminer sonunda katılımcılara “Risk Analizi ve Acil Durum Semineri”sertifikaları verilmiştir.

10-05-201610-05-201610-05-2016

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 238 Merkez/YALOVA - 02268141632 İç Hat1125

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.